Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Стало відомо, що є "рятівник кругом" для української економіки

 • .


  Ситуація на валютному ринку сьогодні лякає всіх українців, які втрачають на подвійному валютному курсі. Втрати на різниці офіційного і фактичного курсу відчувають усі: від пересічних українців, ФОП, які отримують доходи у валюті, так і бізнесу, що веде зовнішньоекономічну діяльність.

  8925_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)
  Офіційна вартість долара в 29,55 гривень на 6 гривень менша за фактичний і це зменшує доходи на 17 (!) відсотків. Така ситуація пригнічує усіх та поступово вбиває український бізнес, який усіма силами намагається не тільки вижити, а ще й поповнити державну казну своїми податками та відрахуваннями.
  За сьогоднішніх воєнних реалій зберегти в Україні бізнес, утримавши увесь кадровий штат, це надзичайна задача. Прикро, що це ускладнюється ще додатковими втратами від різниці валютних курсів у 17 %.
  Для інформаційного порятунку ми підготували Третій Всеукраїнський валютний форум, що відбудеться 28 липня.
  В рамках форуму Ви поглянете на ситуацію на валютному ринку очима Регулятора, який представлятиме Олексій Лупін — директор Департаменту відкритих ринків Нацбанку, та розкаже про плани НБУ щодо облікової ставки та перспективи для підвищення інвестиційної привабливості нашої України.
  Що класти до скарбнички: гривня — долар — євро? — одна з тем дискусійної панелі форуму на тему «Прогноз валютного курсу на найближчі часи. Як відобразяться на гривні перегони долара та євро?», що відбудеться за участю:
  Олексія Лупіна — НБУ;
  Антона Коваленка — директора департаменту ринків капіталу ПриватБанку;
  Емала Бахтарі — директора Департаменту продажів фінансових інструментів Райфайзен Банку Україна;
  Віталія Шапрана — голови комісії з банківського аналізу Українського товариства фінансових аналітиків, кандидат економічних наук;
  Юрія Рененка — начальника управління казначейських операцій Банку Кредит Дніпро;
  Олени Коробкової — Голови Ради НАБУ;
  Олексія Козирєва — фінансового аналітика, який завжди максимально точний у своїх розрахункових прогнозах валютного курсу.
  Воєнні орієнтири, що впливають на валютний курс, ми бачимо у щоденному потоці військових новин, а як їх розпізнавати, аналізувати аби знати подальшу траєкторію руху валютної стрілки розкаже Віталій Шапран.
  Подивитися на валютні обмеження як захисний механізм української економіки ми зможемо з Сергієм Фурсою — заступником директора з питань торгівлі цінними паперами Dragon Capital, який також надасть аналіз ризиків, що загрожують фінансової стійкості України.
  Програмою валютного форуму також передбачені такі питання:
  Зовнішні валютні операції: практичні програми для розрахунків і переказів в іноземній валюті, продиктовані воєнними реаліями;
  Банківське обслуговування зовнішньоекономічної діяльності в період війни;
  Нюанси укладення договорів про розрахунки в іноземній валюті у війну;
  Особливості митного оформлення у війну;
  Імпортно — експорті операції: обмеження та варіанти виживання;
  Оподаткування: проблеми, недоліки та сірі плями у податкових пільгах;
  Розвиток ринку криптовалюти очима банкіра: альтернатива класичним розрахункам у валюті чи тимчасова химера. Плани банківських установ щодо операцій з криптою.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми