Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Bitcoin найбільш нестабільний за останні роки

 • .


  Bitcoin перебуває на шляху до найгіршого показника за більш ніж десятиліття, оскільки центральні банки та низка гучних криптозлочинів підривають цифрову валюту.

  9307_22.jpg (96.22 Kb) Просідання найбільшої криптовалюти на 58% є найгіршим показником з третього кварталу 2011 року, коли Bitcoin ще перебував у зародковому стані.
  За десятиліття було кілька злетів і падінь, коли ринкова вартість криптовалюти зросла до піку в 3 трильйони доларів. Тепер ціна криптовалюти № 1 коливається у рамках показника 19 тисяч доларів за монету.

  Декілька крипто-платформ вже були змушені припинити зняття коштів, залишивши при цьому вкладників у біді. Так, наприклад, аналітики WSJ зауважили, що у кредитної криптовалютної платформи Celsius розбіжності активів із власним капіталом (який може у разі чого виступити резервним фондом для виплат) значно відрізняються від подібних кредитних організацій.
  Наприклад, у середньостатистичного банку із S&P 1500 Composite це співвідношення становить 9:1. Тобто власним капіталом банк може перекрити ~10% від необхідного. У випадку з Celsius ця цифра складає 19:1.

  Важливо розуміти, що стабільність банку, на відміну від криптовалютних проектів, забезпечена зокрема підтримкою з боку регулятора — національного банку країни. Тому такі розриви для банків є нормою, але для криптовалютної кредитної платформи стан активів відносно власного капіталу в розмірі 19:1 є жахливим.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми