Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Інструкція від НАЗК по перевірці декларацій

 • .


  Попри війну публічні службовці продовжують виконувати свої обов’язки та поступово подають декларації за 2021 рік. НАЗК розуміє, що концентруватися на пошуку інформації для декларації може бути важко. Тому у НАЗК підготували три рекомендації, які допоможуть уникнути помилок під час заповнення декларації.

  0619_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb) Що треба перевірити
  1. Якщо ви сформували нову декларацію на основі попередньої, обов’язково перевірте розділи, в яких потрібно змінити інформацію. Як правило, це дані про доходи, правочини, видатки, майнові зобов’язання та залишки коштів на кінець звітного періоду.
  Також цього року у формі декларації з’явилися нові розділи та поля, які потребують заповнення, правила щодо їх заповнення наведені у відповідному Порядку.
  2. Ознайомтеся з пам’яткою найпоширеніших помилок, яких припускаються посадовці, коли заповнюють декларацію. У пам’ятці перераховані найчастіші невідповідності, які трапляються під час декларування будинків, автівок чи доходів.
  3. Якщо це не перша ваша декларація, скористайтеся в Реєстрі декларацій функцією «Дані для декларації». Вона дозволить вам отримати витяг із п’яти реєстрів про вашу власність та обтяження. Ви можете порівняти дані, які внесли в попередню декларацію, відповідно до інформації, яка міститься в реєстрах. Якщо ви припустилися помилок, то зможете їх виправити в новій декларації.
  "Пам’ятайте, що якщо ви припустилися помилки, але вже подали декларацію ви можете виправити її впродовж семи днів.
  Якщо цей час сплив, напишіть через персональний кабінет у Реєстрі декларацій до НАЗК про помилку, якої ви припустилися, вкажіть правильні відомості, додайте скріни підтвердних документів (за їх наявності) та повідомте причину пропуску строку для подачі виправленої декларації", — йдеться у повідомленні.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми