Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Біткоїн можна буде заповідати нащадкам

 • .


  Ізраїльська компанія створила новий механізм, що дозволяє власникам заповідати свої криптовалюти та невзаємозамінні токени (NFT). Це дозволить гарантовано передати активи близьким у разі несподіваної смерті.

  6511_22.jpg (96.22 Kb) Згідно з інформацією на сайті стартапу Kirobo, заповідати свою криптовалютну спадщину можна до восьми отримувачів. Для цього просто необхідно мати криптогаманець Liquid Vault з невеликою кількістю криптовалюти KIRO.
  Розробники зазначають, що за 13 років з моменту появи криптовалюти виникла проблема її спадкування. А в міру зростання популярності таких активів це питання набуває все більшої актуальності.

  В основі технології «криптоспадкування» лежить смарт-контракт. Він включає всю необхідну інформацію: криптогаманці спадкоємців, обсяг активів, які кожен з них отримає, і таймер, який можна періодично скидати за невелику плату.
  У призначений день остання воля заповідача виконується автоматично, активи відправляться за вказаними адресами. Одержувачі отримають відповідне повідомлення і повинні ввести пароль, щоб забрати спадщину. Таким чином, відпадає потреба у послугах нотаріусів або будь-яких державних органів.
  Такий механізм ґрунтується на розробленій Kirobo технології «майбутніх умовних транзакцій». Цю функцію можна порівняти з резервним копіюванням гаманця — вона дозволяє власнику запланувати транзакції або отримати додаткову точку доступу до криптовалюти під час різних умов.
  Бета-версія гаманця Liquid Vault була запущена наприкінці 2021 року. Тоді він підтримував Ethereum та токени стандарту ERC-20 — тобто монети, сумісні з другим за розміром блокчейном.
  Хоча принцип децентралізації не передбачає доступу до криптовалюти нікого, крім її безпосереднього власника, питання, як бути з нею після смерті власника, стоїть досить гостро. За даними The Wall Street Journal, приблизно одна п’ята частина всіх видобутих біткойнів вважається втраченою назавжди — частина з них належала людям, які померли.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми