Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Проти пересічних росіях запрацювали "санкції"

 • .

  У росії багато підприємств почали скорочувати витрати — і в тому числі на зарплату співробітників. Пік же звільнень та безробіття очікується восени 2022 року. При цьому в самій рф визнають: «під роздачу» потраплять ті напрямки, які «найбільшою мірою зазнали тиску з боку санкцій».

  5336_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb) Про це розповів один з головних експертів з ринку праці в росії Олександр Сафонов. Він зазначив: поки що роботодавці думають над остаточною кількістю свого колективу і кого саме їм доведеться скоротити.
  У зв’язку з цим, за його словами, слід очікувати на використання роботодавцями інструментів, «які були апробовані ще в середині 1990-х». Зокрема:
  запровадження режиму скороченого робочого дня або робочого тижня із пропорційним зниженням оплати праці;
  економії на фонді оплати праці — припинення індексації зарплат і виплат преміальних, пряме урізання зарплати при навантаженні, що зберігається або зростає, тощо;
  використання відпусток за власний рахунок зі збереженням формальної зайнятості.
  «Ми повинні бути готові до поступового збільшення безробіття. Пік припаде на жовтень-листопад, коли всі ресурси стримування безробіття будуть вичерпані, і ті компанії, які не знайдуть заміни розриву логістичних ланцюжків, будуть змушені скорочувати персонал. Те, що безробіття зростатиме, це факт неминучий», — розповів Сафонов.
  При цьому він наголосив: нині на російському ринку праці панує «період напруженого очікування». Водночас низка великих компаній «вже заявили про те, що планують скорочення персоналу на 10-20%».
  Крім того, багато компаній вже скорочують кількість вакансій. Насамперед йдеться про ті напрямки, «які найбільше зазнали тиску з боку санкцій».
  «Наприклад, банківський сектор, страхування. Пішла велика кількість вакансій, пов’язаних із цінними паперами за кордоном. Немає потреби у брокерах», — констатував Сафонов.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми