Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Бізнес яких країн йде з росії найменш активно

 • .


  R&D центр YouControl оцінив темпи виходу іноземних компаній з рф у розрізі країн та секторів економіки.

  8954_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb) Як показало дослідження, до топ 5 країн-лідерів за рівнем бізнес-бойкотування входять: Австралія, Норвегія, Литва, Великобританія, Південна Корея.
  Санкційний тиск на рф суттєво відрізняється у різних країнах світу: Великобританія, США, Польща, країни Балтії демонструють дієву підтримку Україні. Натомість, найбільші країни Азії, Африки і Латинської Америки зайняли відсторонену позицію спостерігачів.
  До топ 5 країн-лідерів за рівнем бізнес-бойкотування належать:
  Австралія;
  Норвегія;
  Литва;
  Великобританія;
  Південна Корея.
  Також значна частка іноземних компаній, що вийшли з російського ринку або припинили там операційну діяльність, — з Канади, Швеції, Ірландії, Фінляндії та Польщі.

  Серед європейських країн найнижчі темпи виходу і висока частка компаній, що продовжили бізнес в роcії, відмічаються в Ісландії, Словенії, Греції, Австрії та Угорщині.
  ТОП-5 країн світу з найнижчим рівнем виходу бізнесу з рф:
  Туреччина;
  Китай;
  Ісландія;
  Словенія;
  Греція.

  Абсолютними лідерами за часткою корпорацій, які не підтримали ідеї добровільних санкцій, виявились Туреччина та Китай, а також такі країни Азії як Індія, Ізраїль та Об’єднані Арабські Емірати. Хоча у цих країнах є компанії, що призупинили діяльність в рф, особливо серед гравців фінансового та технологічного сектору.
  Секторальні відмінності темпів виходу з рф
  Компанії зі сфери послуг (а саме: бізнес послуги, спорт, медіа, фінанси), а також високотехнологічних індустрій більш схильні покидати російський ринок. Серед досліджуваних іноземних компаній з даних галузей рішуче відмовились покидати російський ринок менше 12% від загальної кількості, натомість більше 50% заявили про вихід чи призупинку діяльності.
  Наприклад, серед 209 високотехнологічних іноземних компаній повністю вийшли або призупинили діяльність в рф 164 компанії. Залишилися без змін — 22, а продовжили діяльність з певними обмеженнями в операціях та інвестиціях — 23.
  Найбільша частка лояльних до рф компаній виявилась серед таких економічних секторів як охорона здоров’я, виробництво металургійної сировини та матеріалів, будівництво, телекомунікації, текстильна промисловість. Дуже різноспрямовані тренди у ставленні до росії спостерігаються серед іноземних компаній у галузі енергетики (зокрема нафтогазовому бізнесі), важкої промисловості, транспорту, агропромислового комплексу та хімпрому.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми