Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Як зараз працюють кредитні канікули

 • .


  Кредитні канікули — це відстрочка платежів за кредитом, що надається позичальнику, зі збереженням зобов’язань щодо їх погашення. Вони тимчасово позбавляють його виплат, але не всіх і точно вже не назавжди. Декотрі клієнти помилково вважають, що під час канікул їм взагалі не доведеться обслуговувати свою позику. Через що в мережі нерідко з’являються гнівні пости на адресу «жадібних банкірів», коли позичальники дізнаються, що їм все ж таки потрібно було внести певний платіж.

  5242_011990_n1.jpg (75.24 Kb) Щоб не допустити прострочення і не зіпсувати свою кредитну історію, потрібно знати, на яких умовах банк надає вам кредитні канікули. Оскільки повна відсутність платежів — лише один із варіантів, до якого банкіри вдаються вкрай рідко. І зовсім не тому, що «жадібні».

  Кредитні канікули можуть бути:
  відстроченням погашення тіла кредиту, водночас відсотки потрібно сплачувати;
  відстроченням зі сплати відсотків, водночас тіло кредиту потрібно погашати;
  відстроченням зі сплати частини тіла кредиту або частини відсотків;
  відстроченням зі сплати всього щомісячного платежу повністю.

  Як оформити кредитні канікули

  Щоб оформити кредитні канікули, доведеться переконати банк у тому, що вони вам справді потрібні. При цьому їхати до відділення для цього не обов’язково. Можна звернутися до служби підтримки по телефону, електронній пошті або в одному з месенджерів.

  Потрібно повідомити свої ім’я та прізвище, ІПН, фінансовий номер телефону. Електронна заявка або запис телефонної розмови з контакт-центром вважатимуться згодою позичальника на надання канікул.

  Після цього банк у разі позитивного рішення може повідомити клієнта про надання канікул по смс або в одному з месенджерів на телефоні. У повідомленні буде зазначено суму платежу під час канікул і після них.

  Для фізичних осіб жодних додаткових документів не знадобиться. У юридичних осіб і ФОП можуть додатково запросити виписки з поточних рахунків, звітність чи інші папери, які підтвердять падіння доходів чи зупинку бізнесу.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми