Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Магомедов прогнозує притік інвестицій в Україну

 • .

  Регулятор українського ринку капіталу — Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) очікує в 2022 році «нових великих звершень» і стартапів за рахунок об’єднання ринку капіталу і банківського сектору в створенні продуктів для онлайн-інвестицій в цінні папери.

  5216_1807580.jpg (61.83 Kb) Про це заявив голова регулятора Руслан Магомедов.

  «Лейтмотив 2022 року — поява нових клієнтів у банків, які стануть не тільки вкладниками, але інвесторами», — сказав він на першому в цьому році засіданні форуму «The Banking 50» в Києві, представляючи короткий огляд ринку.

  Магомедов заявив, що вірить у зростання ринку в геометричній прогресії, що дозволить прискорити зростання економіки України.

  Як повідомлялося, про запуск власних мобільних додатків для інвестицій або подібні плани вже заявило кілька українських банків і компаній. Зокрема, Альфа-Банк у пілотній групі, яка тестувала новий функціонал з 28 грудня 2021 року до 10 січня 2022 року, зареєстрував понад 11 тис. клієнтів. У його продукті всі розрахунки здійснюються в гривні, а іноземні цінні папери зараховуються на рахунок зберігача в Україні. Для клієнтів встановлено мінімальний поріг для інвестування від однієї акції (в середньому вартість однієї акції – близько 4 тис. грн, еквівалент $ 150). Торгова сесія доступна в робочі дні з 16:30 до 23:00. Банк виступає податковим агентом клієнта, податки будуть утримуватися з інвестиційного прибутку в момент продажу акцій.

  Віртуальний monobank з 24 січня почав бета-тестування додатка mono invest для купівлі іноземних акцій зі списку S&P500, на яке було отримано 240 тис. заявок при загальній кількості клієнтів банку в 4 млн. Згідно з попередньою інформацією, monobank не буде заводити акції для клієнтів на рахунки депозитарію в Україні, а надасть можливість проводити операції через міжнародного брокера Exante.

  Фінансова група ICU наприкінці жовтня 2021 року запустила платформу ICU Trade — інформаційний сайт online. icu і торговельну систему ICU Trade, яка дозволяє інвесторам торгувати ОВДП онлайн з миттєвими гарантованими розрахунками, в тому числі з мобільних пристроїв.

  Інвестиційна компанія Dragon Capital і сайт «Мінфін» з придбаного Dragon в 2021 році Treeum Holdings Limited заявили про плани запуску в першому кварталі 2022 року мобільного додатку Multi Invest для широкої аудиторії приватних інвесторів з мінімальною сумою інвестицій від 1 тис. грн.

  Торговець цінними паперами «БТС Брокер» (Київ) також планує запустити мобільний додаток з торгівлі облігаціями внутрішньої державної позики (ОВДП) на початку 2022 року.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми