Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Реєструвати авто будуть по-новому

 • .


  19 січня Кабінет Міністрів України схвалив постанову щодо вдосконалення порядку перереєстрації автомобілів, відомості про власників яких містяться в Єдиному реєстрі боржників. Кого це стосуватиметься.

  9197_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb) Що це дасть? Як йдеться у повідомленні Уряду, постанова приводить у відповідність до чинного законодавства порядок перереєстрації транспортного засобу, який було передано в заставу окремому кредитору, в разі звернення до сервісного центру МВС. Сьогодні сервісні центри МВС відмовляють у реєстрації таких транспортних засобів, що суперечить Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

  Крім того, потребує приведення Порядку у відповідність до Закону № 1701-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні», який визначає, що реалізація арештованого майна здійснюється шляхом проведення електронних аукціонів або за фіксованою ціною.

  Що пропонують? Мін’юст пропонує вдосконалити цей порядок розширивши, перелік винятків проведення перереєстрації такого транспортного засобу в разі звернення до сервісного центру МВС, а саме доповнити підставами щодо безоплатного отримання транспортного засобу та придбання транспортного засобу в порядку, визначеному статтею 30 Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень.

  «Відтепер покупці предмета обтяження зможуть безперешкодно реєструвати придбаний транспортний засіб, а кредитори – реалізовувати своє право на продаж та реєстрацію за новим власником предмета забезпечувального обтяження», – наголосила заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми