Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Відсьогодні можна переказувати 5 тис. грн без ідентифікації

 • .


  З сьогоднішнього дня, 8 жовтня, українці мають право переказувати 5 тис. гривень включно, оскільки ця сума не підпадає під фінмоніторинг.

  6776_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb) Як повідомляє Uteka, сьогодні було опубліковано Закон України від 09.09.2021 № 1733-IX «Про внесення зміни до пункту 8 частини вісімнадцятої статті 14 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом» щодо уточнення окремих положень», який набере чинності 8.10.2021 року.

  Законом вдосконалено правове регулювання окремих аспектів фінансового моніторингу в Україні.

  Раніше при зарахуванні на рахунок готівки в сумі 5 тисяч гривень або більше, відправнику необхідно було ідентифікувати себе для банку. Фінансовий моніторинг не поширювався на переказ на суму до 4999 гривень (включно), а переказ на одну гривню більше, тобто на суму 5 тисяч гривень уже підлягав заходам фінансового моніторингу.

  З набранням чинності цього закону можна буде перераховувати кошти на суму 5000 гривень (включно) і до відправників відповідних готівкових переказів не будуть застосовувати заходи фінансового моніторингу.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми