Асоціація з ЄС Автор: admin Друкувати

В Україні запровадять податкову систему за зразком ЄС

 • .


  Українцям не варто очікувати скасування податків, ЄСВ та реалізації "інших блискучих, але абсолютно безглуздих ідей". Натомість влада країни хоче сконцентруватися на встановленні податкових ставок на найменшому рівні в ЄС – проте в межах прийнятих директив Євросоюзу.

  4056_769.jpg (50.02 Kb) Про це розповів голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев ("Слуга народу"). Він зазначив: нині Україна перебуває в парадигмі імплементації законодавства ЄС у своє законодавство.

  "У нас є чітка модель податкової системи. У нас є чіткі ліміти та мінімуми податкових ставок. Ми наполягатимемо на тому, щоб наші ставки податкові були мінімальні в ЄС. Але все одно в межах, прийнятих директивами ЄС. Ми від цього нікуди не подінемось", – сказав нардеп.

  При цьому він наголосив: Україна наполягатиме "на певних перехідних періодах". Проте очікувати на заміну європейського податку на прибуток підприємств "якимось іншим винаходом якогось псевдоексперта" не варто.

  Під останнім Гетманцев, вочевидь, мав на увазі формулу 10-10-10. Суть якої, за словами заступника голови Офісу президента Ростислава Шурми, зводилася до зменшення ставки основних податків до 10% – з посиленням контролю за їхньою сплатою.

  "Ми дійсно обговорюємо модель, яка називається "10-10-10": 10% – податок на прибуток, 10% – ПДФО і 10% – ПДВ. А також скасування ЄСВ та військовий збір 3%. Однак при цьому – майже повне скасування всіх пільг, посилення відповідальності за порушення податкового законодавства й такі речі, як, наприклад, доступ податкової до інформації про банківські рахунки для запобігання ухиленню від сплати податків", – розповів він раніше Forbes.

  Гетманцев же назвав цю і подібні до неї ідеї "диверсією". "Нарешті видно, що ми з цією абсолютно безглуздою і вкрай шкідливою для держави у війні дискусією про скасування податків, реформу 10-10-10, скасування ЄСВ та інших блискучих, але абсолютно безглуздих ідей уже покінчили. ...Бо насправді це шкодить країні. Подекуди відверто пахне диверсією", – підкреслив він.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми