Асоціація з ЄС Автор: admin Друкувати

Туристи визначили найпривабливішу країну

 • .


  Як повідомляє Європейська рада з подорожей, пише Schengenvisainfo.com згідно з опитуванням проведеним 63 відсотки бразильців і 45 відсотків американських респондентів заявили, що хочуть відвідати ЄС цього року.

  6500_769.jpg (50.02 Kb)
  Вікові групи, які, як очікується, подорожуватимуть більше у 2022 році, — це 18-34- та 35-49-річні, порівняно з тими, кому понад 50. Китайські старші респонденти зробили виняток, оскільки більше половини з них поділилися оптимізмом щодо подорож до кінця 2022 року.

  «Прагнення до далеких поїздок у 2022 році сильніше серед заможних мандрівників, ця тенденція більш помітна серед заможних респондентів у США, Росії та Китаї. Тим часом у Бразилії дохід менш важливий, і люди із середнім і високим доходом мають схожі настрої щодо поїздок далеко від дому», – йдеться у звіті.

  Основні чинники для міжнародних подорожей у 2020 році .

  Рівень вакцинації у відповідних країнах залишається основним фактором для визначення того, чи хочуть міжнародні мандрівники відвідати ЄС, як стверджують 29% респондентів, а потім знають, що країна ефективно бореться з пандемією і що протоколи охорони здоров’я безпечні в закладах відпочинку в цих країнах. (по 28 відсотків).

  Для американських респондентів головною причиною подорожей є ефективність країни в управлінні ситуаціями з COVID-19 (25%), потім щеплення (24%), полегшені обмеження на поїздки (23%) і гнучка скасування (22%). .

  З іншого боку, китайські та бразильські респонденти поділилися подібними думками, оскільки вони виявили, що їх основним стимулом для подорожей є вакцинація (по 45%), а потім тести на COVID-19 перед поїздкою, які вражають 40% бразильських мандрівників і 38 відсоток китайців. Крім того, 32 відсотки бразильців і китайських респондентів вважають протоколи охорони здоров’я та безпеки в пункті призначення життєво важливими для подорожей. Рівень вакцинації в пунктах призначення був основним фактором подорожей для 31% китайських респондентів і 27% бразильських респондентів, на додаток до знижок і привабливих угод, які становили 25% для китайців.

  Найкращим напрямком для подорожі іноземними респондентами — Франція.

  Крім того, більша частина кожної групи респондентів віддали перевагу столиці замість невеликих міст.

  Респонденти з Бразилії заявили, що хочуть відвідати великі міста, а їхні основні напрямки в ЄС включають Португалію (47%), Францію (41%), Італію (33%), Іспанію (25%) та Німеччину (19%).

  Найкращими напрямками для канадських мандрівників у 2022 році стали Франція (32%), Італія (26%) та Німеччина (19%).

  Жителі Китаю та Японії назвали практично однакові країни – Франція (55%), Німеччина (34%), Данія та Італія (31%).

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми