Бензин та енергетика Автор: admin Друкувати

Транзит газу Україною впав до історичного мінімуму

  • .


    Місячні обсяги транзиту газу через Україну впали історичного мінімуму з 1991 року.

    01_6fc5dd1e-e81f-4291-9a47-70179c12325d_cx0_cy6_cw0_mw1024_mh1024_s.jpg (54.81 Kb) У червні вони становили 1,25 млрд кубометрів. Про це повідомляє Оператор газотранспортної системи України.

    "Газпром" використав лише 38% від заброньованих потужностей (3,29 млрд куб м) за довгостроковим контрактом.

    "Внаслідок маніпулятивних дій "Газпрому", з початку червня ціни на газ у Європі зросли на майже 42%. РФ застосовує агресію не лише у військовому вимірі: намагання зірвати опалювальний сезон в Європі - це приклад справжньої гібридної війни", - сказано в повідомленні.

    Крім того, "Газпром" не використовує заброньовані та оплачені потужності на точці входу "Суджа", які становлять 77,2 млн кубометрів на добу.

    Також монополіст РФ не скористався можливістю переносу потужностей ГВС "Сохранівка" та не бере участі в аукціонах з бронювання потужностей.

    "У купі з обмеженням транзиту газопроводом "Північний потік-1", це призводить до "осушення" газового ринку ЄС та зростання цін", - йдеться у повідомленні.

    Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми