Бензин та енергетика Автор: admin Друкувати

Українці витрачають більше грошей на пальне: статистика

 • .


  Загальна кількість трансакцій за картками у травні поточного року, порівняно з аналогічним періодом 2021 року, зменшилася на 14%, а грошові об’єми збільшилися на 9,4%.

  0594_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb) Про це пише «Мінфін» з посиланням на дані Українського процесингового центру (UPC), який обслуговує карткові операції 19 банків.
  Загальна кількість покупок карткою у POS-терміналах зменшилася на 11,9% та складала в середньому 9 трансакцій на одну активну картку за травень 2022 року.
  За травень місяць спостерігається збільшення грошових обсягів оплат карткою. Держателі карток витратили на 27,4% більше. Середня сума чеку за рік збільшилися на 45% та дорівнює 690 грн.

  Кількість операцій зняття готівки в банкоматі зменшилась (-40,7%) та складає одну трансакцію в місяць. Обсяги АТМ-трансакцій зменшилися на 13,8%, а середня сума чеку збільшилась на 45% та дорівнювала 4 776 грн.

  Кількість операцій зняття готівки в відділеннях банку зменшилися на 10,6%, а обсяги трансакцій — на 22,4%.
  За травень поточного року, порівнюючи з тим же періодом 2021 року, кількість оплат в інтернеті зменшилися на 11,4%, а їх обсяги збільшилися на 9,1%. Середня сума чеку дорівнювала 2 244 грн., що на 23,2% більше ніж минулого року.

  На що витрачали кошти
  Найчастіше держателі карток оплачували комунальні послуги, поповнювали мобільні телефони та платили за відеоігри.
  Зауважимо, що українці в 4 рази більше витратили на пальне, порівняно з аналогічним періодом 2021 року. Значно менше витрачали на послуги кур’єрів, замовлення готової їжі, магазини косметики, авіа та ж.д. квитки, таксі та магазини одягу.
  За травень 2022 року відмічається значне зменшення активності держателів карток на фоні збільшення грошових обсягів платежів.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми