Бензин та енергетика Автор: admin Друкувати

Нацкомісія встановила нові "зелені тарифи"

 • .


  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), встановила «зелені» тарифи на електроенергію, вироблену з альтернативних джерел.

  0986______500x317.jpg (39.64 Kb) Відповідне рішення НКРЕКП ухвалено на засіданні 29 грудня.

  Зокрема, для споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт, «зелений» тариф на електроенергію, вироблену сонячними установками, складе близько 5,04 грн/кВт-год. (без ПДВ) для установок, введених в експлуатацію в 2019 році.

  Для генеруючих установок, які були введені після 1 січня 2020 року, «зелений» тариф складе 3,78 грн/кВт-год (без ПДВ). Такі ж тарифи встановлені і на електроенергію, вироблену на комбінованих вітро-сонячних системах.

  Тарифи на електроенергію з біомаси для споживачів, чия встановлена потужність не перевищує 150 кВт, складуть 3,81 грн/кВт-год (без ПДВ) незалежно від року введення установок в експлуатацію. Такі ж тарифи встановлено на електроенергію, вироблену з біогазу.

  Для споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт, «зелений» тариф на електроенергію, вироблену вітровими установками, складе 3,58 грн/кВт-год (без ПДВ) для установок, введених в експлуатацію в 2019 році. Для генеруючих установок, які були введені після 1 січня 2020 року, «зелений» тариф складе 3,22 грн/кВт-год (без ПДВ).

  Тарифи на електроенергію, вироблену гідроенергетичними установками, для споживачів, чия встановлена потужність не перевищує 150 кВт, складуть 5,37 грн/кВт-год (без ПДВ) для установок, введених в експлуатацію в 2019 році, і 4,84 грн/кВт-год (без ПДВ) для установок, введених в експлуатацію після 1 січня 2020 року.

  Для геотермальних установок потужністю не більше 150 кВт встановлені тарифи: 4,62 грн/кВт-год (без ПДВ) для установок, введених в експлуатацію в 2019 році, і 4,16 грн/кВт-год (без ПДВ) для установок, введених в експлуатацію після 1 січня 2020 року.

  Для установок потужністю понад 150 кВт, які належать компаніям і підприємствам, НКРЕКП встановлює тарифи окремо для кожної компанії. Наступного року «зелені» тарифи для таких генеруючих систем складуть від 1,79 грн/кВт-год до 7,55 грн/кВт-год (без ПДВ).

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми