Банки. Кредити. Депозити Автор: admin Друкувати

За що "ПриватБанк" блокує рахунки

 • .


  ПриватБанк у рамках фінмоніторингу може відмовити клієнту у співпраці та заблокувати рахунки. Про один із таких випадків розповів клієнт банку: після перевірки банком його картки заблокували.

  3639_79_pb.jpg (63.4 Kb) Про це клієнт розповів на профільному форумі "Мінфін". "ПриватБанк заблокував всі рахунки...До цього була перевірка фінмоніторингом суми, яка заходила на рахунок, це було 4.08.2022, всі документи на запит фінмоніторингу були надані і гроші зайшли на рахунок без проблем, у запитах було багато всього, а також прохання описати модель бізнесу, як я працюю. Тобто все було добре", – написав клієнт.

  Після перевірки банк заблокував і картку фізособи, і картку ФОПу. "Якщо людина, яка ухвалила рішення, робила це виходячи зі свого розуміння світу і бізнесу, то я думаю, що їй точно не місце в банку, бо знань там нуль! Якщо найближчим часом ситуація не буде вирішена, звертатимуся до НБУ і до Мінфіну, ну, а далі до суду", – написав клієнт.

  При цьому у банку відповіли, що чітко та сумлінно дотримується вимог чинного законодавства України. Згідно із законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення".

  "Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу їх проведення. На жаль, Ваше обслуговування у банку обмежене", – відповів співробітник банку.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми