Банки. Кредити. Депозити Автор: admin Друкувати

Як працюють ПриватБанк та Ощадбанк

 • .


  В ПриватБанку та Ощадбанку повідомили, як працюють в умовах військового стану.

  2544_79_pb.jpg (63.4 Kb) Як сказано в повідомленні ПриватБанку, відділення банку працюють у безперебійному режимі в тих населених пунктах, в яких немає загроз для здоров’я й життя працівників та клієнтів.

  Безготівкові розрахунки та мережа POS-терміналів банку працюють без обмежень. Зняття готівки через банкомати ПриватБанку доступне.
  «Наша служба інкасації забезпечує готівку на безперебійній основі», — зазначили в банку.
  Крім того, працівники банку роблять все, щоб послуги онлайн-банкінг Приват24 та Приват24 для бізнесу, мережа самообслуговування працювала безперебійно в режимі 24/7.
  Також строк дії карток ПриватБанку автоматично подовжено на 180 днів, але тимчасово зупинені покупки через «Оплату частинами».
  Окрім того, згідно з Постановою Правління Національного банку України «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану» від 24 лютого 2022 року № 18 призупинено роботу валютного ринку України, крім операцій продажу іноземної валюти клієнтами.
  «Будь-які інші обмеження поза Постановою НБУ є технічними труднощами, і ми робимо усе, щоб до 14:00 ПриватБанк запрацював у відповідності до Постанови на всіх територіях, де дозволяє ситуація», — зазначили в ПриватБанку.
  Як повідомили в Ощадбанку, банк працює у штатному режимі з урахуванням поточної ситуації. Фінансова установа має достатній запас стійкості та ліквідності, і закликає своїх клієнтів не піддаватися паніці та зберігати спокій.
  Банк продовжує здійснювати безготівкові розрахунки без обмежень, підкріплює банкомати готівкою, забезпечує безперебійну роботу відділень.
  «Разом з тим, інформуємо, що згідно з Постановою Національного банку від 24.02.2022 р № 18 вводиться обмеження зняття готівки з рахунку клієнтів в обсязі 100 000 грн в день (не враховуючи виплати заробітної плати та соціальних виплат) та забороняється видача готівкових коштів з рахунків клієнтів в іноземній валюті», — додали в банку.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми