Банки. Кредити. Депозити Автор: admin Друкувати

Monobank почав блокувати картки клієнтів

 • .

  Відразу кілька клієнтів Monobank поскаржилися, що він відмовив їм в обслуговуванні. Крім того, вони стверджують, що не можуть забрати зі своїх рахунків великі суми грошей. Імовірно, це пов'язано з проведенням в Україні фінансового моніторингу.

  7207_5a5dcb23447aa.png (22.67 Kb) Свої скарги клієнти розмістили на сайті Мінфін. Так, клієнт під ніком bashta розповів, що після того, як банк повідомив про відмову в обслуговуванні, на його картці заблокованими виявилися 68 тис. грн. Причин свого рішення, каже він, банк не назвав.

  Він додав, що до того, що сталося, користувався послугами Monobank вже 2 роки. А також наголосив, що не мав жодних проблем із кредитною історією.

  "Було дуже прикро і неприємно, відчув себе якимось покидьком, об якого витерли ноги. Ставлення, ніби я терорист якийсь", – розповів bashta.

  Схожа історія трапилася і з іншим клієнтом Monobank – Ivan01Negur. Він розповів, що до моменту одностороннього рішення щодо припинення співпраці з боку банку на його картці було 83 тис. грн.

  Що кажуть у Monobank

  У Monobank пояснюють, що такі рішення ухвалюють на основі зібраної з різних джерел інформації. Проте, що це за джерела, у банку не уточнюють.

  "На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку. На основі накопиченої інформації з різних джерел банк ухвалив рішення про відмову в подальшому обслуговуванні", – йдеться у відповіді bashta, яка (відповідь) виявилася стандартною для подібних скарг.

  Можливо, справа у фінансовому моніторингу

  Через проведення в країні посиленого фінмоніторингу картки деяких українців можуть бути заблоковані банком, якщо він визнає певні операції підозрілими. Це стосується всіх українських банків. А ось підозрілими вони можуть визнати навіть кілька транзакцій по 5 тис. грн з однієї картки поспіль.

  При цьому кожен банк самостійно визначає процедуру повернення клієнту заблокованих коштів. Так відбувається згідно із законодавством.

  "Банк у разі ухвалення рішення про відмову від підтримки ділових відносин/обслуговування клієнта шляхом розірвання ділових відносин ... [діє] відповідно до [своєї] облікової політики для подальшого обліку та повернення коштів клієнту при його зверненні до банку", – йдеться в постанові Нацбанку "Про затвердження Положення про здійснення банками фінансового моніторингу".

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми