Банки. Кредити. Депозити Автор: admin Друкувати

"Ощадбанк" готують до продажу

 • .


  Кабінет міністрів уповноважив міністра фінансів Сергія Марченка на погодження умов листа-мандата між державним Ощадбанком та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

  7135_oshhadbank-poluchil-410-mln-griven-pribyli-v-2016-godu-1.jpg (73.82 Kb) Документ передбачає залучення банком довгострокового кредиту у формі субординованого боргу об’ємом до 100 млн євро в еквіваленті з опцією конвертації в акції банку.

  Як зазначається в пояснювальній записці до проекту розпорядження, у кінці 2016 року між урядом України, Ощадбанком та ЄБРР було підписано Меморандум порозуміння, який передбачає надання Ощадбанку підтримки з боку ЄБРР в розробці та впровадженні комплексної програми трансформації з метою його комерціалізації та підготовки до приватизації.

  «Також слід зазначити, що урядом 02.09.2020 схвалено оновлені Засади стратегічного реформування державного банківського сектору, одним із пріоритетів яких є зменшення частки держави в банківському секторі України», — зазначається в документі.

  Згідно з попередньою дорожньою картою потенційного входження ЄБРР до капіталу Ощадбанку одними з умов є схвалення Кабінетом міністрів України Стратегії та підписання листа-мандата між банком та ЄБРР.

  «Підписання листа-мандата між банком та ЄБРР передбачає можливість залучення банком від ЄБРР довгострокового кредиту у формі субординованого боргу об’ємом до 100 мільйонів євро в еквіваленті з опцією конвертації у звичайні акції банку», — йдеться в документі.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми