Сільське господарство та промисловість Автор: admin Друкувати

Чи очікують підприємці скорочення кількості працівників

 • .

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій випустив десяте Щомісячне опитування підприємств «Український бізнес під час війни» за січень 2023 року.

  6920_working_book_ukraine.jpg (.52 Kb) Як показують результати дослідження, темпи скорочення зайнятості вже кілька місяців залишаються без істотних змін.

  Індекс змін кількості працівників у лютому, як і в січні, становить −0,09. Частка опитаних респондентів, що повідомили про зменшення кількості співробітників, задіяних в усіх операціях підприємства, залишилась майже без змін та становить 11,9% (було 11,3%). Як і частка тих, хто вказав на їх збільшення, яка становить 1,4%, як і в січні. Частка тих, для кого нічого не змінилось, становить 86,7% (було 87,3%).

  У регіональному розподілі найвищими єдиними вищими за нуль є показники Київської (0,12) та Чернігівської (0,06) областей. Найнижче значення мають Сумська (-0,42), Харківська (-0,45) області.

  Як зміниться кількість працівників на підприємствах протягом трьох місяців

  У майбутні три місяці підприємці не очікують змін показника кількості працівників.

  Частка опитаних, які вважають, що кількість працівників на підприємстві зросте, становить 6,4%, а частка тих, хто очікує на скорочення кількості працівників, становить 4,2%. Частка тих, хто вважає, що нічого не зміниться, зменшилась із 91,0% до 89,4%.

  При цьому, показник великих підприємств є найвищим. Показник середніх та малих підприємств є приблизно однаковим. Значення мікропідприємств є найнижчим.

  Значення індексу очікуваних змін кількості працівників суттєво залежить від регіону розташування підприємства. У регіональному розподілі найвищим показник очікувань зафіксовано для Київської, а також для Одеської та Запорізької областей. Найнижчим він є для Чернівецької та Сумської областей.

  У галузевому розрізі найвищим індекс очікувань є для металообробки та харчової промисловості. Найнижчі показники мають виробництво будівельних матеріалів та хімічна промисловість.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми