Сільське господарство та промисловість Автор: admin Друкувати

В українських аграріїв настав дефіцит добрив

 • .

  Серед областей, які вже відзвітували про обсяги запасів добрив, найбільш забезпечена Запорізька область (57%).

  4347_photo_sizeds_1_650x410.jpg (37.09 Kb) Зараз забезпеченість вітчизняних сільськогосподарських підприємств мінеральними добривами для проведення весняно-літніх польових робіт становить у середньому 11%, а станом на 24 січня 2021 року цей показник був 18%.

  Про це свідчать дані Міністерства аграрної політики та продовольства.

  Серед областей, які вже відзвітували про обсяги запасів добрив, найбільш забезпечена Запорізька область (57%). Хмельницька, Житомирська, Донецька, Кіровоградська області забезпечені на 20-26%, Тернопільська, Миколаївська, Івано-Франківська, Полтавська, Волинська - на 10-15%. Найменші запаси міндобрив в Одеській (7%), Рівненській (6%) і Луганській (1%) областях.

  Проблеми з добривами:
  В умовах зростання цін на газ багато українських підприємств, що виробляють добрива, припиняють роботу. Газ становить велику частку у виробництві міндобрив.

  3 грудня 2021 року представник української компанії-трейдера міндобрив Олег Яшулін прогнозував, що через дорого газу в аграріїв почнуться проблеми з добривами. За словами експерта, навесні буде простежуватися нестача міндобрив, а розцінки на добрива зростуть.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми